25. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Cirkusz
178

Klie Zoltán (1897-1992)

Cirkusz

Olaj, falemez, 65x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Klie Z.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft