25. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Nyitrai vízesés, 1940
77

Klie Zoltán (1897-1992)

Nyitrai vízesés, 1940

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Klie, Jelezve balra lent: 940
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft