17. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Cirkusz Szentendrén
135

Vörös Géza (1897-1957)

Cirkusz Szentendrén

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft