17. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Dísztökök
139

Vörös Géza (1897-1957)

Dísztökök

Olaj, vászon, 61x51 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 750 000 Ft