62. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Citta Marittima, 1987
126

Szabó Vladimir (1905-1991)

Citta Marittima, 1987

Olaj, farost, 80,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: SZV 87. Jelezve hátoldalon: Citta Marittima SZV 34-84
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft