62. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Séta a parkban (A grófi parkban), 1986
183

Szabó Vladimir (1905-1991)

Séta a parkban (A grófi parkban), 1986

Olaj, farost, 80x70 cm
Jelezve hátoldalon: A grófi parkban SZV86
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft