75. tavaszi aukció
Rippl-Rónai József, Claudine, Antoine és Marie
136

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Claudine, Antoine és Marie, 1914

Diópác, akvarell, papír, 24 x 33,5 cm
Jelezve középen lent: Claudine, Antoine, Marie, 1914
Jelezve jobbra lent: RR Issy l'Évèque
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft