13. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Colmirano
201

Emőd Aurél (1897-1958)

Colmirano

Olaj, vászon, 79x88,5 cm
Jelezve balra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 350 000 Ft