13. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Ischia, 1935 körül
79

Emőd Aurél (1897-1958)

Ischia, 1935 körül

Olaj, vászon, 71x81 cm
Jelezve jobbra lent: Emőd, jelezve hátoldalon: Emőd
Kikiáltási ár: 350 000 Ft

Kiállítva: • Velencei biennálé, 1920., 20. szám • XX. Esposizione Biennale Internazionale d’ Arte, Venezia, 1936. • Újabb római magyar művészek kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1936. április 419., katalógus: 54