16. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Corinne
16

Batthyány Gyula (1887-1959)

Corinne

Akvarell, papír, 36,5x24 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány, jelezve középen lent: Corinne