16. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Díva és hódolói
191

Batthyány Gyula (1887-1959)

Díva és hódolói

Olaj, vászon, 78x98 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Kiállítás Batthyány Gyula festményeiből, Mű-Terem Galéria, Budapest, 1997, 7. tétel