58. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Család, 1914
172

Réth Alfréd (1884-1966)

Család, 1914

Olaj, vászon, 35x28,5 cm
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Reprodukálva és kiállítva:

Párizs-Budapest. Képzőművészeti kapcsolatok Párizs és Budapest között. Virág Judit Galéria, Budapest, 2017. október 27. – november 26. 74. oldal