58. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Csendélet
185

Réth Alfréd (1884-1966)

Csendélet

Tempera, homok, olaj, fa, 38x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: A. Reth. Hátoldalon felirat: "natura morta", 38x41,5
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 700 000 - 2 200 000 Ft