6. aukció
Ruttkay György (1898-1975) Csárdás, 1924
72

Ruttkay György (1898-1975)

Csárdás, 1924

Akvarell, papír, 41,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ruttkay 924
Kikiáltási ár: 400 000 Ft