6. aukció
Ruttkay György (1898-1975) Hajós
63

Ruttkay György (1898-1975)

Hajós

Olaj, fa, 41,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: RG.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft