48. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Csatorna partján
133

K. Spányi Béla (1852-1914)

Csatorna partján

Olaj, papírlemez, 34,5x49,5 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 12. árverés, 91. tétel