48. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Vízpart
111

K. Spányi Béla (1852-1914)

Vízpart

Olaj, vászon, 63x77 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 68. árverés, 219. tétel