65. aukció (2020. december)
Nádler István (1938-) Csavarás, 1976
10

Nádler István (1938-)

Csavarás, 1976

Akril, vászon, 80x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler I. 1976, Jelezve hátoldalon: Csavarás 1976 XI. 29.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

6

Nádler István (1938-)

Cím nélkül, 2010

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
59

Nádler István (1938-)

Fekete, 1997

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft