61. aukció
Gellér B. István (1946-2017) Csavart formák, 1972
3

Gellér B. István (1946-2017)

Csavart formák, 1972

Akril, vászon, 90x110 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1972 Jelezve vakrámán: Gellér B István Csavart formák
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft