61. aukció
Gellér B. István (1946-2017) Hommage á Bartók, 1980
209

Gellér B. István (1946-2017)

Hommage á Bartók, 1980

Akril, vászon, 100x80 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1980 Hommage á Bartók
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Bartók pályázati, területi kiállítás. Pécsi Galéria, Pécs, 1981. március 1–22. katalógus: szám nélkül

¦ Bartók pályázati, területi kiállítás. Somogyi Képtár, Kaposvár, 1981. április 17. – május 17. katalógus: szám nélkül

¦ Bartók pályázati, területi kiállítás. Szekszárd, 1981. június, katalógus: szám nélkül

¦ Bartók pályázati, területi kiállítás. Zalaegerszeg, 1981. július, katalógus: szám nélkül

¦ Bartók pályázati, területi kiállítás. Nagykanizsa, 1981. október–november, katalógus: szám nélkül