9. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Csend világa II., 1997
156

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Csend világa II., 1997

Olaj, vászon, 40,5x30 cm
Jelezve balra lent: Lossonczy Tamás 97., jelezve hátul: Lossonczy Tamás 1997.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft