21. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Csendélet
117

Bornemisza Géza (1884-1966)

Csendélet

Olaj, vászon, 52x58 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza
Kikiáltási ár: 360 000 Ft