21. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Park, 1932
122

Bornemisza Géza (1884-1966)

Park, 1932

Olaj, vászon, 82x101 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza E. 1932
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft