26. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Csendélet
194

Frank Frigyes (1890-1976)

Csendélet

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 320 000 Ft