26. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágok barna széken, 1966
199

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok barna széken, 1966

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 966
Kikiáltási ár: 280 000 Ft