A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Fényes Adolf (1867-1945) Csendélet, 1910
89

Fényes Adolf (1867-1945)

Csendélet, 1910

Olaj, vászon, 76x100 cm
Jelezve jobbra lent: FÉNYES A. 1910