A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Fényes Adolf (1867-1945) Parasztlány, 1900-as évek
58

Fényes Adolf (1867-1945)

Parasztlány, 1900-as évek

Olaj, vászon, 70x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.