Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Tihanyi Lajos csendélet, Nyolcak
26

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Csendélet, 1911

Olaj, vászon, 62,5x75,5 cm
Jelezve jobbra fenn: Tihanyi L. 911