Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Tihanyi Lajos portré
55

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Tristan Tzara arcképe, 1926

Olaj, vászon, 103x73 cm
Jelezve balra lent: L. Tihanyi.