121 legszebb magyar festmény
Tihanyi Lajos csendélet
47

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Csendélet, 1911

Olaj, vászon, 62,5x75,5 cm
Jelezve jobbra fent: Tihanyi L. 911