A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Czigány Dezső (1883-1938) Csendélet, 1912 körül
113

Czigány Dezső (1883-1938)

Csendélet, 1912 körül

Olaj, vászon, 48x39 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány