A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Czigány Dezső (1883-1938) Fehér csendélet (Csendélet almákkal), 1912 körül
114

Czigány Dezső (1883-1938)

Fehér csendélet (Csendélet almákkal), 1912 körül

Olaj, vászon, 60x45 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány