11. aukció
Gráber Margit (1896-1993) Csendélet, 1929
82

Gráber Margit (1896-1993)

Csendélet, 1929

Olaj, vászon, kartonon, 40x57 cm
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Reprodukálva: Ury Ibolya: Gráber Margit