11. aukció
Gráber Margit (1896-1993) Virágcsendélet
185

Gráber Margit (1896-1993)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Gráber
Kikiáltási ár: 420 000 Ft