39. aukció
Vaszary János virágcsendélet École de Paris
91

Csendélet, 1930-as évek

Olaj, vászon, 54x52,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

120

Vetkőző akt

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft