15. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Csendélet, 1936
58

Bálint Endre (1914-1986)

Csendélet, 1936

Akvarell, papír, 34x42 cm
Jelezve jobbra lent: Mancinak és Imrének szeretettel 936 telén Bálint, jelezve hátoldalon: Bálint Endre 1936 Anna Margitnak és Ámos Imrének dedikálva
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Reprodukálva: Művészet, 1977/6, 18. évfolyam, 6. szám