15. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Női alak zöld ég előtt, 1970
176

Bálint Endre (1914-1986)

Női alak zöld ég előtt, 1970

Olaj, vászon, fán, 30x16,5 cm
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

Kiállítva: Bálint Endre kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1984., 30. tétel