73. őszi aukció
Nagy Oszkár csendélet
79

Nagy Oszkár (1883-1965)

Csendélet, 1939

Olaj, vászon, 52 x 64 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 939
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft