73. őszi aukció
Nagy Oszkár Nagybánya, utcakép
177

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybánya, 1949

Olaj, vászon, 24.5 x 50.5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 949
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft