26. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Csendélet, 1942
150

Marosán Gyula (1915-2003)

Csendélet, 1942

Olaj, vászon fán, 48x68 cm
Jelezve hátoldalon: Marosán 1942
Kikiáltási ár: 380 000 Ft