26. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Sötét kapuk, 1940-es évek
142

Marosán Gyula (1915-2003)

Sötét kapuk, 1940-es évek

Olaj, vászon, 60x80 cm
Kikiáltási ár: 360 000 Ft