66. aukció (2021. június)
Tóth Menyhért (1904-1980) Csendélet, 1955
77

Tóth Menyhért (1904-1980)

Csendélet, 1955

Olaj, papír, 25 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: TM 55
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft