66. aukció (2021. június)
Tóth Menyhért (1904-1980) Mosás a Vajason, 1955
70

Tóth Menyhért (1904-1980)

Mosás a Vajason, 1955

Olaj, vászon, 40,5 x 40 cm
Jelezve jobbra lent : TM 55
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft