49. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csendélet
132

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet

Olaj, vászon, 46,5x54,5 cm
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

23

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt szabadban

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
70

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft