49. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Padon ülő hölgy, 1930-as évek első fele
98

Márffy Ödön (1878-1959)

Padon ülő hölgy, 1930-as évek első fele

Akvarell, papír, 34x24 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön Hátoldalon az özvegy írásával: Ülő nő 34x24 /Zdenka/
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: G.2.8.2.2.1.3.
•In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Pár izs, 2006.

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Márffy magángyűjteményekben. Polgár Galéria, Budapest, 1998. s zeptember, katalógus: 54.

23

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt szabadban

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
70

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
132

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft