74. Téli aukció
Czóbel Béla, Csendélet, Párizs
181

Czóbel Béla (1883-1976)

Csendélet

Olaj, vászon, 60,5 x 73 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel Paris
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft