74. Téli aukció
Czóbel Béla női portré
65

Czóbel Béla (1883-1976)

Lány zöld fotelben

Olaj, vászon, 100 x 70 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft