68. Aukció
Vörös Géza (1897-1957) Csendélet
81

Vörös Géza (1897-1957)

Csendélet

Olaj, vászon, 100,5 x 75,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft