68. Aukció
Vörös Géza (1897-1957) Lány virággal, 1920-as évek
197

Vörös Géza (1897-1957)

Lány virággal, 1920-as évek

Olaj, vászon, 101 x 71,5 cm
Jelezve balra fent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft