23. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Csendélet ablak előtt, 1941
76

Márffy Ödön (1878-1959)

Csendélet ablak előtt, 1941

Akvarell, papír, 37x31 cm
Jelezve balra lent: Láng Imrének emlékül 1941. V.; jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

Proveniencia: • Láng József tulajdonában (1943-ig) • Szegi Pál gyűjteményében (1958-ig), majd örököseinek tulajdonában

Reprodukálva: Oeuvre-katalógus: G.1.1.5.2. ROCKENBAUER Zoltán: Márffy, Budapest-Párizs, Makláry Artworks, 2006.

67

Márffy Ödön (1878-1959)

Hegyvidéki városka

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
110

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
176

Márffy Ödön (1878-1959)

Önarckép

Kikiáltási ár: 800 000 Ft